O NAS - Internetowa kwiaciarnia Kwiaty GAJ

Przejdź do treści
O Nas
KWIATY ROSARIUM WROCŁAW , TO MIEJSCE DLA WYJĄTKOWYCH KLIENTÓW...
Potrzebna Ci najlepsza kwiaciarnia we Wrocławiu? ROSARIUM to miejsce dla wyjątkowych Klientów! Właśnie dla nich staramy się tworzyć oryginalne dekoracje i kompozycje kwiatowe, bukiety na ślub, stroiki świąteczne, a także wiązanki pogrzebowe. Gwarantujemy indywidualne podejście, wnikliwą analizę oczekiwań, a co najważniejsze – rzetelną realizację wspólnych ustaleń. Zamawiając u nas bukiety ślubne czy wieńce pogrzebowe macie Państwo pewność, że otrzymacie idealną wiązankę.

ROSARIUM to tania kwiaciarnia świadcząca usługi na najwyższym poziomie. A wszystko po to by spełnić oczekiwania naszych klientów i zaoferować idealne wiązanki pogrzebowe i bukiety na ślub, urodziny, komunie czy inne okazje. By zapewnić Państwu maksimum wygody działamy także jako kwiaciarnia online.

Kwiaciarnia Wrocław ROSARIUM w branży wrocławskich kwiaciarni działa już od 2000 roku. Nasza doświadczona i wykształcona kadra pozwala na prowadzenie obsługi Klienta na najwyższym poziomie. Dzięki solidnie wykonanym zleceniom z zakresu - wiązanki kwiatowe, bukiety ślubne, kwiaty na komunie czy też wianki komunijne, wielu mieszkańców Wrocławia regularnie korzysta z naszych usług.


Staramy się poznawać, a także odkrywać nowe trendy, które widoczne są w owocach naszej pracy.
Wykonujemy kompozycje kwiatowe na wszelkie ważne wydarzenia – począwszy od dekoracji sal weselnych, po wiązanki i wieńce pogrzebowe np. w formie dekoracji urn oraz trumien.
Dostarczamy również kwiaty na dowóz dla zakochanych par z Wrocławia i nie tylko.


Ponadto specjalizujemy się
w aranżacjach biur roślinami doniczkowymi i ich pielęgnacją.
Tę ofertę kierujemy do wszelkich obiektów użyteczności publicznej, gdzie rośliny doniczkowe stwarzają pracownikom i kontrahentom przyjazny mikroklimat.


Co więcej, zajmujemy się
tworzeniem projektów ogrodów oraz kompleksową realizacją ogrodów.
Spośród wrocławskich kwiaciarni wyróżniamy się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do Klienta, starając się zaspokoić jego potrzeby na różnych płaszczyznach.


Chętnie dzielimy się swoimi umiejętnościami i uczymy innych. Zapraszamy uczniów szkół do realizowania szkoleń z zakresu florystyki oraz praktyk zawodowych.


Tania kwiaciarnia ROSARIUM to piękne i profesjonalnie wykonane wiązanki i bukiety w zawsze atrakcyjnych cenach!
KWIACIARNIA INTERNETOWA ROSARIUM WROCŁAW
Ul. Świeradowska 70
50 – 559 Wrocław
Telefony 501-645-308 oraz 501-276-186
email. sklep@kwiatygaj.pl
Stronę wykonała firma GoldenMayer.Pl
Wróć do spisu treści